fbpx

Operátor výroby – výroba plastov

Mzda
9,96 € hod. + príplatky a bonusy
Mzda
9,96 €hod. + príplatky a bonusy
Typ úväzku
TPP
Lokalita
Nemecko, Erlangen
  • Priemysel: Ostatné ponuky
  • Ubytovanie: S ubytovaním
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
  • Jazykové znalosti: Nemčina A2

Popis:

  • práca v závode na výrobu plastov s výliskami  (10 g. - 8 kg), ide o plastové bedničky pre nápoje, zdravotnícke výlisky pre lekárske zariadenia
  • koordinácia a náplň pracovného plánu výroby
  • jednoduché dokončovacie práce, vizuálna kontrola kvality vylisovaných produktov, balenie do krabíc

Požadujeme:

  • vzdelanie a prax v danom priemysle
  • schopnosť tímovej práce, flexibilita
  • zodpovednosť

Benefity:

  • mzda od 9.96€/ hod. + bonusy a príplatky
  • bonusy a príplatky za prácu nadčas
  • nástup do zamestnania podľa dohody
  • práca na 2 zmeny - pracuje sa od pondelka do soboty
  • zabezpečené ubytovanie a príspevok na ubytovanie
  • prvá cesta do Nemecka preplácaná zamestnávateľom
  • zabezpečené stravovanie priamo na pracovisku
  • poskytované zálohy
  • nadštandardný príjem
  • VIP bonus/ zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)
  • férový prístup

Lokalita na mape

Kontaktná osoba
Okamžitá práca

[javascript protected email address]