fbpx

Operátor výroby

Mzda
8 €/h na živnosť, na dohodu 6,50 €/h
Mzda
Typ úväzku
Živnosť
Lokalita
Prešov, Прешов, Прешовський край
  • Priemysel: Strojárenský

Strojársky priemysel – Výroba plastových a hliníkových okien a dverí

Náplň práce:
Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení.
Kontrolovanie kvality vstupných materiálov.
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
Montáž dielov, obsluha zváracích a obrábacích strojov.
Riešenie a opravovanie drobných závad a porúch.
Vykonávanie ďalších úloh a činností podľa pokynov nadriadeného.
Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.

Požiadavky:

Manuálná zručnosť, precíznost´a presnost´v dodržiavaní výrobných postupov.

Sebedisciplína, pracovitost´,samostatnost.

Fyzická zdatnosť

Směny:                                                             Dvojzmenná prevádzka od pondělka do piatku.

Ranná změna 06-14, popoludňajšia změna 14-22.

Možnosť práce nadčas a cez víkendy, vždy po dohode.

Mzda:                                                              Nástupná mzda 8 €/h na živnosť

na dohodu 6,50 €/h

Lokalita na mape

Kontaktná osoba
Валентина Любицька

0918 656 319
[javascript protected email address]