fbpx

Operátor výroby

Mzda
770€/mes.
Mzda
770€/mes.
Typ úväzku
TPP
Lokalita
Prešov
  • Priemysel: Automobilový

Miesto výkonu práce : Prešov – Záborské

Druh pracovného pomeru : plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto) : od 770 EUR/mesiac

Náplň práce

  • Vizuálna kontrola komponentov pri jednotlivých výrobných operáciách
  • Kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
  • Triedenie dielov
  • Skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa špecifických výrobných inštrukcií
  • 8 – hodinové zmeny, trojzmenná prevádzka

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Výkonnostný bonus do výšky 124,- € (brutto)
  • Príspevok na dopravu 1,50 € za každý odpracovaný deň – mesačne 30-33,- € (brutto)
  • Motivujúci bonus za rozvoj zručností: 60-175,- € (brutto)
  • Možnosť získať „Bravo bonus“ – za prácu nad rámec povinností: 34-340,- € (brutto)
  • Možnosť získať „Referral bonus“ – za odporučenie kandidáta: 150-400,- € (brutto)
  • Príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • 1 káva denne zdarma
  • Multisport karta
  • Ostatné benefity budú predstavené na pohovore

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Požiadavky na kandidáta

  • dobrý zrak – dobrá detekcia chýb
  • ochota učiť sa
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • ukončené SŠ vzdelanie – výučný list alebo maturita

Lokalita na mape

Kontaktná osoba
Barbora Poblocká

0908390800
[javascript protected email address]