fbpx

Operátor logistiky VZV

Mzda
cca 1100 € mesiac/brutto
Mzda
cca 1100 €mesiac/brutto
Typ úväzku
TPP
Lokalita
Trnavský kraj
  • Priemysel: Automobilový, Logistický
  • Ubytovanie: S ubytovaním
  • Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Základné vzdelanie

Popis:

  • je to práca operátora logistiky VZV v automobilovom priemysle pre jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov
  • čo bude tvojou náplňou práce?
  • budeš pracovať v sklade, kde budeš naskladňovať a vyskladňovať materiál a konštrukcie na sedačky
  • preprava materiálu v sklade pomocou VZV, taktiež budeš pracovať aj ručne - ide o manuálne balenie sedačiek, ktoré pripravíš a naložíš do kamióna
  • taktiež budeš navážať a prípravovať materiál pre výrobu podľa výrobného plánu
  • je to taká komplexná práca v sklade pre šikovného skladníka s VZV

Požadujeme:

  • školu veľmi neriešime, takže ti stačí aj základné vzdelanie
  • pozícia vyhovuje aj stredoškolákom bez maturity
  • musíš mať ale platný preukaz VZV, skupina C a W1

Tvoje benefity:

  • základný plat bude 820 €, k tomu máš motivačné mesačné príplatky a dochádzkový bonus 100 € a to každý mesiac
  • príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nočné zmeny
  • mesačný výkonnostný bonus 139 €
  • dopravu do a zo zamestnania ti zabezpečíme zadarmo
  • ubytovanie ti zabezpečíme taktiež ZADARMO v štandardnej 3 alebo 4-lôžkovej izbe - pozri naše foto
  • u nás je príplatok za sviatok až 150 % tvojej hodinovej mzdy
  • a stravné lístky dostaneš v hodnote 4 €
  • keď si to len tak zbežne spočítaš, môžeš zarobiť aj 1100 €, a to máš dopravu a ubytovanie ZADARMO a stravné lístky za 4 € a to nerátame príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nočné zmeny
  • keď ťa táto ponuka oslovila a spĺnaš naše podmienky, reaguj na túto ponuku - my sa ti ozveme

Lokalita na mape