fbpx

Montážnik zámkov, kľúčov a kľučiek pre automobily

Mzda
8€/hod.
Mzda
8€/hod.
Typ úväzku
TPP, Živnosť
Lokalita
Košice
  • Priemysel: Automobilový

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš za sebou skúšku dospelosti a si čerstvým absolventom, ktorý sa obhliada po prvom zamestnaní?
Prípadne sa zamýšľaš už dlhšiu dobu nad zmenou zamestnania?
Staň sa súčasťou japonskej spoločnosti zameranej na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel.

Jedná sa o nenáročnú prácu:

  • montáž zámkov, kľúčov a kľučiek pre automobily
  • vizuálna kontrola kvality komponentov a odvedenej práce

Zamestnanecké výhody, benefity

  • možnosť výberu práce na SZČO alebo TPP
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • starostlivosť koordinátorom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • predošlé skúsenosti s výrobou vítané, nie však podmienkou
  • pozícia vhodná pre absolventov a neskúsených v odbore
  • práca si vyžaduje jemnú motoriku
  • ochota pracovať v dvojzmennej, trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke

Lokalita na mape

Kontaktná osoba
Barbora Poblocká

0908390800
[javascript protected email address]