fbpx

Elektomechanik

Mzda
10€/hod.
Mzda
10€/hod.
Typ úväzku
Živnosť
Lokalita
Svit
  • Priemysel: Elektrotechnický

Na živnosť.
10 eur na hodinu.

Popis pracovnej činnosti

  • výkon elektromontážnych prác na zariadeniach VN a NN
  • opravy, výroba a montáž elektrických zariadení, rozvádzačov
  • montáže osvetlenia, bleskozvodov, prevádzkových rozvodov silnoprúdu, slaboprúdových a optických rozvodov
  • montáž káblových trás a ťahanie káblov, práca na plošinách pod stropom,
  • dodávka, montáž a opravy elektronickej požiarnej signalizácie (EPS) LITES a ESSER
  • zabezpečovanie technických parametrov stavby určených projektom, platnými normami a predpismi
  • zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a rovnako aj bezpečnosti práce
  • plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

  • odborná spôsobilosť v zmysle Zákona 124/2006 a Vyhlášky 508/2009 z. § 21
  • čítanie technickej dokumentácie – výhoda
  • po zaučení schopnosť samostatnej práce

Lokalita na mape

Kontaktná osoba
Barbora Poblocká

0908390800
[javascript protected email address]