fbpx

O Edymaxe

Spoločnosť EDYMAX vznikla v roku 2003 v Bardejove ako regionálna agentúra, ktorej sa vďaka dynamike a profesionalite v poskytovaných službách podarilo v krátkom čase zaujať významné postavenie na trhu personálnych agentúr, a to nielen v Slovenskej, ale i Českej republike.

 

 

V súčasnosti v internej štruktúre pracuje 170 zamestnancov a zároveň 5000 dočasne pridelených zamestnancov pracujúcich prostredníctvom EDYMAXU priamo u klientov.

Našou najlepšou vizitkou je spokojnosť našich zákazníkov, či už regionálnych zamestnávateľov alebo nadnárodných koncernov, pre ktoré sa EDYMAX stal strategickým partnerom. Naše úspechy nás zaväzujú k stále lepším výkonom a rozvoju svojich aktivít a služieb, i pre dočasne pridelených zamestnancov, ktorí sú pre nás prioritou, a ktorých spokojnosť sa stala naším najvyšším cieľom.

 

 

Poskytovaním nadštandardných služieb sa snažíme o maximálnu profesionalitu. Reštrukturalizácia spoločnosti zabezpečila jej dynamický rozvoja nárast počtu klientov a pobočiek. EDYMAX rozšíril svoje pôsobenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale expandoval i do Nemecka, s cieľom zaujať významnú pozíciu medzi agentúrnymi profesionálmi aj v západnej Európe.

Do dnešného dňa sme dali prácu viac než 96 000 ľuďom, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najlepších a najúspešnejších vo svojom segmente.

Náš úspech je našim záväzkom a motiváciou napredovať a byť jedným zo strategických partnerov v európskom meradle.

Ocenenia