fbpx

Naše benefity

Váš úspech začína u nás. Práca v EDYMAXE je zárukou profesionality, odbornosti, stability a silného portfólia výhod a zamestnaneckých benefitov, ktoré neustále rozširujeme s cieľom podporiť a postarať sa v maximálnej miere o každého z vás, nielen v práci, ale i mimo nej, ak budete našu pomoc a podporu potrebovať.

Servis náborovej siete

Náborové centrá spoločnosti EDYMAX prešli rozsiahlymi zmenami, tak, aby sme k vám boli čo najbližšie. V každom náborovom centre EDYMAXU vám poskytneme kompletný profesionálny servis a všetky služby spojené s uchádzaním sa o pracovnú pozíciu. Osobne môžete naše náborové centrá navštíviť v Slovenskej republike v týchto mestách: Bratislava, Žilina, Košice,

 

Gemerská Hôrka, Vráble, Devínska Nová Ves, Nové Mesto nad Váhom, Námestovo, Martin, Poprad, Trnava, Bardejov. V Českej republike vás zamestnankyne náboru srdečne privítajú v mestách: Praha, Ostrava, Brno, Liberec, Plzeň, Beroun, Bor u Tachova, Jablonec nad Nisou.

 

Ani jedna pobočka k vám nie je dosť blízko?

Informujte sa o možnosti práce prostredníctvom bezplatnej linky z pohodlia domova a dohodnite si iný postup ako sa u nás uchádzať o prácu.

BEZPLATNÁ LINKA: 0800 600 200